ELEKTRİK ALTYAPISI VE ANA BESLEME


Güç sistemlerimiz, yüksek güvenilirlik ve kapasite sağlayan elektrik altyapısı ile donatılmıştır. Ana besleme hatları ile enerji dalgalanmalarını en aza indirerek sürekli ve güvenilir bir enerji kaynağı
sağlanmaktadır.


TEKLİF AL

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI (UPS)


Jeneratör ve regülatör sistemleri kesintisiz güç kaynakları (UPS), anlık enerji kesintilerine karşı güçlü bir koruma sağlamaktadır. Rescuer Teknoloji olarak bu sistemler sayesinde iş sürekliliğinizin her zaman korunmasını hedeflemekteyiz.


TEKLİF AL

luSOĞUTMA VE ISI KONTROLÜ


Rescuer Teknoloji olarak Data center ve sistem odalarında yüksek performanslı sistemlerinizin ısısını etkili bir şekilde kontrol etmek amacıyla hava soğutma  sistemlerinin kurulumlarını gerçekleştirerek ısı geri kazanım sistemleri ile enerji verimliliğini artırıyoruz.


TEKLİF AL

AKILLI ENERJİ YÖNETİMİ VE UZAKTAN KONTROL


Enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için akıllı enerji yönetimi ve uzaktan erişim sistemleri kullanıyoruz. Bu sayede enerji tüketimini izleyebilir, analiz edebilir ve uzaktan kontrol edebilirsiniz.


TEKLİF AL

ÇEVRESEL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE YEŞİL ENERJİ 


Rescuer Teknoloji olarak çevresel sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Güç sistemlerimizi sürdürülebilirlik ilkesine uygun olarak tasarlıyor ve yeşil enerji kaynaklarını entegre ediyoruz.
Güç sistemlerindeki uzmanlığımız ve teknolojik çözümlerimizle, müşterilerimize güvenilir, verimli ve sürdürülebilir enerji altyapıları sunuyoruz. Bizimle çalışarak, iş sürekliliğinizi maksimize edebilir ve
enerji yönetimi konusundaki ihtiyaçlarınıza çözümler bulabilirsiniz.


TEKLİF AL